CGC Makina O. S. B. Sefaköy Sanayi Sitesi 3. Blok No: 18-20
İkitelli / İstanbul - Türkiye
Tel
Faks
: +90(212) 671 83 13 - 14 -15
: +90(212) 671 83 12

 
İnşaat Makinaları SATIŞ - SERVİS - KİRALAMA Konularında Hizmetinizdeyiz...

TurkeyUnited KingdomFranceGermanyItalySpainSuudi Arabia

 
Seyyar Dizel Kompresörler
Güvenilir Performans için Üretildi

Güç İhtiyacınız Olan
her zaman her yerde
Seyyar kompresörlerin tek görevi vardır: ihtiyaç olan yerde ve zamanda güç sağlamak. Chicago Pneumatic seyyar kompresörleri bu görevi çok iyi yerine getirecek şekilde üretilmişlerdir. Her türlü uygulamada kullanılabilecek, hepsi iş sahasında kullanılabilecek dayanıklılıkta ve uzun süreli performansa sahip her türlü büyüklükte kompresörler sunuyoruz. Bu modellerinin bakımı, hareket ettirilmesi ve çalıştırılması kolaydır. Ayrıca doğrudan çalışmaya başlamanızı sağlayacak kullanımı kolay bir kontrol paneline de sahiptir.

Bu kompresörler, konut ve ticari bina inşaatlarından yıkım ve yol bakımına kadar her türlü gündelik inşaat çalışmasında ihtiyaç duyacağınız gücü ve dayanıklılığı sunar. Özel kompresörlerimizin yanı sıra CPS 4.0G modelinde, aynı anda hem elektrik hem de basınçlı havaya ihtiyaç duyduğunuz durumlar için dahili bir jeneratör de yer almaktadır. Çalışma sahasında takımların güvenli biçimde saklanması için takım kutusu seçenekleri de mevcuttur.

UYGULAMALAR:Tüm bu modeller genel saha çalışmaları, yol bakımı, genel kiralama ve diğer 1 ve 2 kırıcılı kompresör uygulamaları için çok uygundur. CPS 4.5 ve 5.5 modelleri aynı zamanda küçük aşındırıcı kırma işleri, elde seyyar pnömatik aletler, püskürtme beton pompalaması ve 3 taneye kadar kırıcılı kompresör uygulamalarında da kullanılabilir.

ALT HAREKeT TAKIMLARI veTAŞIMA SEÇENEKLERİ:
• Sabit ya da yüksekliği ayarlanabilir çekme çubuklu frensiz alt hareket takımları (2.5 ve 3.0 modelleri)
• Sabit ya da yüksekliği ayarlanabilir çekme çubuklu frenli alt hareket takımı; sabit çekme çubuklu frensiz alt hareket takımı (3.5, 4.0G, 4.5 ve 5.5 modelleri)
• Gergi tekerleği, bacak desteği ve çeşitli çekme gözü seçenekleri de yer almaktadır

 

Ürün Broşürü

CGC Makina

Copyright © CGC Makina Ataşman Pazarlama İth. İhr San. Tic. LTD. ŞTİ.  
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Sefaköy Sanayi Sitesi 3. Blok No: 18-20 İkitelli / İstanbul
Tel : +90 212 671 83 13 - 14 - 15 - Faks : +90 212 671 83 12

www.cgcmakina.com - info@cgcmakina.com

Makina Sektör

  CGC Rail